TS Wena ponownie wygrywa.

TS Wena ponownie wygrywa. Zgromadzeni w niedzielę w hali sportowej MOSiR kibice po raz kolejny mogli oglądać dobry mecz i kolejne zwycięstwo naszych siatkarzy. Tym razem TS „Wena” podejmowała 4 zespół ligowej tabeli TSPS BOMADEK Trzebiechów. Gospodarze byli faworytem tego spotkania i zaczęli ten pojedynek bardzo dobrze, gładko wygrywając pierwszego i drugiego seta(25-16, 25-21). W trzecim secie zabrakło trochę szczęścia i po zaciętym pojedynku przegrywamy 27:25, 4 set znów zdecydowanie dominują siatkarze Weny i ostatecznie mamy 3:1. TS „Wena” - TSPS BOMADEK Trzebiechów 3:1 (25:16, 25:21, 25:27, 25:19).

TS Wena
TS Wena

TS „Wena” Kostrzyn nad Odrą wystąpiła w składzie: Marcin Łukasiewicz, Marcin Krakowiak, Tomasz Czapłon(kapitan), Mateusz Wesołowski, Adam Borek, Marcin Pitek, Michał Kotowski, Arkadiusz Sztoban, Tomasz Sztoban, Tomasz Zięcina.
W pierwszym secie gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg gry, narzucając rywalom swój styl, zarówno mocne i skuteczne zagrywki czy bardzo dobry blok pozwoliły gładko wygrać tego seta. W drugim secie goście troszeczkę się „pozbierali” i zmusili naszych siatkarzy do większego wysiłku, trzeci set niestety od początku nie idzie zbyt dobrze, brakuje trochę szczęścia a przede wszystkim mocnej i skutecznej zagrywki i niestety przegrywamy minimalnie 27:25, czwarty set znów należy do siatkarzy Weny i wygrywamy kolejny ważny pojedynek.

TABELA Ligowa Tutaj:

Kibiców zapraszamy do hali MOSiR przy ulicy Wojska Polskiego na mecz III ligi piłki siatkowej w dniu 13.03.2016 r. godz. 15.00, pomiędzy TS „Wena” – „Piast” Rzepin.

TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena TS Wena