Zwycięstwo UKS "Czwórka"

Liga Młodzika, Runda Mistrzowska - zwycięstwo UKS "Czwórka". W rozegranym w ubiegłą sobotę meczu drugiej kolejki grupy mistrzowskiej okręgu gorzowskiego Młodziki Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka" odniosły przekonywujące zwycięstwo nad rówieśnikami z Międzyrzecza. Podopieczni trenera Kuśnierczaka pokonali Orła w stosunku 3-0. Mecz przebiegał w dobrym tempie a piłkarze obu drużyn stworzyli ciekawe widowisko. "Czwórki" dyktowały warunki gry, w większości czasu piłka była na połowie przeciwników a końcowy rezultat meczu byłby zapewne wyższy gdyby nie niska skuteczność strzelecka kostrzyńskich piłkarzy.


Turniej PN

Drużyna Orła Międzyrzecz pokazała charakter i w kilku akcjach zmusiła bramkarza "Czwórek" do ekwilibrystycznych interwencji co spotkało się z dużym uznaniem licznie zgromadzonej widowni. Trener Kuśnierczak chwalił podopiecznych za zaangażowanie i mądrą grę piłką. Do poprawki stałe fragmenty gry i skuteczność napastników. Piłkarzom, trenerowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w najbliższą sobotę kiedy to "Czwórki" na trudnym terenie w Gorzowie zmierzą się z drużyną Maskymiliana.

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR