"Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku"

W dniach 18-19 października na stadionie MOSiR Kostrzyn nad Odrą odbyły się powiatowe eliminacje  XVII edycji Turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku". 18 rywalizowały zespoły w kategorii U-8 i U-10, do zmagań przystąpiło 17 zespołów w tym 6 w U-8 i 11 w U-10 a 19 zespoły rywalizowały w kategorii U-12, w tym 6 zespołów dziewcząt i 11 zespołów chłopców. Niestety pogoda nie sprzyjała piłkarskim zmaganiom szczególnie w drugi dzień, to jednak nie przeszkodziło młodym piłkarkom i piłkarzom w bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji. 


Turniej PN
Turniej PN

Młodzi adepci sztuki piłkarskiej rozgrywali swoje mecze na 4 boiskach, najpierw w grupach „każdy z każdym” a następnie w ćwierćfinale, półfinałach i finałach co dało naprawdę pokaźną ilość spotkań. Rywalizacja trwała od godziny 10 do 14 a każdy mecz trwał 15 minut. Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowały się kostrzyńskie zespoły, w pierwszym dniu do zmagań przystąpiło 6 a w drugim aż 9 zespołów z Kostrzyna nad Odrą. Najlepiej zaprezentowały się zespoły UKS „Czwórka”, młodzi piłkarze z „Czwórki” zwyciężyli we wszystkich kategoriach i tym samym zapewnili sobie awans do finałów wojewódzkich w przyszłym roku.


Wyniki pierwszego dnia:
Kategoria U-8

Grupa A/Zespół UKS Celuloza FA Dudka Lech Poznań I

UKS „Czwórka” I

pkt. bramki m-ce
UKS Celuloza X 0:0 1:3 1 1:3 II
FA Dudka Lech Poznań I 0:0 X 1:4 1 1:4 III
UKS „Czwórka” I 3:1 4:1 X 6 7:2 I

 

Grupa B/Zespół UKS „Czwórka” II SP Dąbroszyn

FA Dudka Lech Poznań II

pkt. bramki m-ce
UKS „Czwórka” II X 3:0 2:1 6 5:1 I
SP Dąbroszyn 0:3 X 0:5 0 0:8 III
FA Dudka Lech Poznań II 1:2 5:0 X 3 6:2 II

Półfinał:
UKS „Czwórka” I - FA Dudka Lech Poznań II – 3:0
UKS „Czwórka” II - UKS Celuloza – 1:3

Finał:
UKS „Czwórka” I - UKS Celuloza – 3:1

Meczu o 3 miejsce nie rozgrywano.

Wyniki:

1. UKS „Czwórka” I

2. UKS Celuloza

3. UKS „Czwórka” II

3. FA Dudka Lech Poznań II


Kategoria U-10

Grupa A/zespół SP Dąbroszyn UKS Celuloza UKS „Czwórka” II FA Dudka Lech Poznań II pkt. bramki m-ce
SP Dąbroszyn X 0:8 0:9 0:6 0 0:23 IV
UKS Celuloza 8:0 X 3:1 6:0 9 17:1 I
UKS „Czwórka” II 9:0 1:3 X 5:0 6 15:3 II
FA Dudka Lech Poznań II 6:0 0:6 0:5 X 3 6:11 III

 

Grupa B/zespół SP Lipki Wielkie UKS „Czwórka” III UKS „Czwórka” I SP Jenin pkt. bramki m-ce
SP Lipki Wielkie X 1:6 0:11 0:5 0 1:22 IV
UKS „Czwórka” III 6:1 X 0:11 1:3 3 7:15 III
UKS „Czwórka” I 11:0 11:0 X 8:0 9 30:0 I
SP Jenin 5:0 3:1 0:8 X 6 8:8 II

 

Grupa B/zespół SP Nowiny Wielkie SP Witnica FA Dudka Lech Poznań I pkt bramki m-ce
SP Nowiny Wielkie X 0:3 0:8 0 0:11 III
SP Witnica 3:0 X 0:4 3 3:4 II
FA Dudka Lech Poznań I 8:0 4:0 X 6 12:0 I

 

Ćwierćfinał:
Grupa A:

  1. UKS Celuloza
  2. UKS „Czwórka” II
  3. SP Witnica

Grupa B:

  1. UKS „Czwórka” I
  2. FA Dudka Lech Poznań I
  3. SP Jenin

Półfinały:
UKS Celuloza - FA Dudka Lech Poznań I – 1:0
UKS „Czwórka” I - UKS „Czwórka” II – 3:1

Finały:
UKS Celuloza - UKS „Czwórka” I – 0:1 - mecz o I miejsce
FA Dudka Lech Poznań I - UKS „Czwórka” II – 6:0 - mecz o III miejsce


Wyniki drugiego dnia:
U-12 – Dziewczęta

Grupa A/Zespół Perełki SP 4 MUKS PS Kostrzyn Syrenki SP 4 pkt. bramki m-ce
Perełki SP 4 X 0:9 0:2 0 0:11 III
MUKS PS Kostrzyn 9:0 X 3:1 6 12:1 I
Syrenki SP 4 2:0 1:3 X   3:3 II

 

Grupa B/Zespół SP Dąbroszyn SP Witnica PS Lubno pkt. bramki m-ce
SP Dąbroszyn X 0:1 3:0 3 3:1 II
SP Witnica 1:0 X 6:0 6 7:0 I
PS Lubno 0:3 0:6 X 0 0:9 III


Półfinał:
MUKS PS Kostrzyn nad Odrą – SP Dąbroszyn – 4:0
SP Witnica – SP 4 Syrenki – 3:0
Finał:
SP Witnica - MUKS PS Kostrzyn nad Odrą – 2:0

Meczu o 3 miejsce nie rozgrywano.


 U-12  - Chłopcy

Grupa A/zespół UKS Celuloza II SP Nowiny Wielkie SP 4 Kostrzyn FUKS Celuloza pkt. bramki m-ce
UKS Celuloza II X 3:0 5:2 0:8 6 8:10 II
SP Nowiny Wielkie 0:3 X 2:2 0:4 1 2:9 III
SP 4 Kostrzyn 2:5 2:2 X 0:8 1 4:15 IV
UKS Celuloza 8:0 4:0 8:0 X 9 20:0 I

 

Grupa B/zespół SP Lubno UKS „Czwórka” I FA Dudka Lech Poznań I SP Deszczno I pkt. bramki m-ce
SP Lubno X 0:6 2:2 2:2 2 4:10 III
UKS „Czwórka” I 6:0 X 10:0 11:0 9 27:0 I
FA Dudka Lech Poznań I 2:2 0:10 X 2:1 4 4:13 II
SP Deszczno I 2:2 0:11 1:2 X 1 3:15 IV

 

Grupa C/zespół SP Dąbroszyn SP Deszczno II UKS „Czwórka” II pkt. bramki m-ce
SP Dąbroszyn X 1:5 0:5 0 1:10 III
SP Deszczno II 5:1 X 0:7 3 5:8 II
UKS „Czwórka” II 5:0 7:0 X 6 12:0 I

 

Półfinał:
UKS „Czwórka” I - UKS „Czwórka” II – 2:0
FA Dudka Lech Poznań I – UKS „Celuloza” I – 0:7

Finał:
UKS „Czwórka” I - UKS „Celuloza” I – 2:1 - mecz o I miejsce
UKS „Czwórka” II - FA Dudka Lech Poznań I – 3:2 - mecz o III miejsce

 

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR