Turniej Orlików „K-SSSE MASITA CUP” - wyniki

Polonia 2006 Słubice zwycięzcą Turnieju Orlików „K-SSSE MASITA CUP” o puchar Prezesa K-SSSE oraz nagrodę główną Burmistrza Kostrzyna nad Odrą. 4 sierpnia zakończył się 4 dniowy turniej piłkarski „K-SSSE MASITA CUP”, którego organizatorami byli: MOSiR Kostrzyn nad Odrą, Firma „Colloseum Marketing Sport”. O godzinie 12.00 na płytę boiska sędziowie wyprowadzili uczestników turnieju i nastąpiło podsumowanie zmagań piłkarskich. W turnieju rywalizowało 8 zespołów rocznika 2006/2007 w tym trzy reprezentacje z Kostrzyn nad Odrą: MUKS Przyjaciół Sportu, Lech FA D. Dudki, Celuloza Kostrzyn dla których to należą się gratulacje za bardzo udane występy i podsumowując krótko:


Na trzecim stopniu podium stanęła drużyna Celulozy Kostrzyn, której to do drugiego miejsca zabrakło bardzo niewiele, prowadząc już 3:1 z drużyną Falubazu Zielona Góra uśpiła swoją czujność przegrywając ostatecznie 3:4. Fantastycznie zaprezentowały się dziewczęta z  MUKS Przyjaciół Sportu, które jako jedyne zabrały punkty zwycięzcy całego turnieju remisując z Polonią 2006 Słubice 1:1, przegrywały 1:0 i w ostatniej minucie gry ”mocno zmęczeni zawodnicy Poloni padają na swoim polu karnym dotykając piłki ręką a sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie wykorzystuje Bianka Raduj i mamy remis” – zespół zajmuje ostatecznie VI miejsce. Na szczególną pochwałę zasługują młodzi piłkarze i piłkarki z Lech FA D. Dudki, którzy w rywalizacji znaleźli się tuż za podium zajmując 4 lokatę ale w tym zespole drzemie ogromny potencjał gdyż grali w mim najmłodsi uczestnicy tego turnieju a mimo to otarli się o podium walcząc dzielnie ze starszymi kolegami i koleżankami.

Także szczególne słowa uznania należą się zawodnikom i trenerowi zespołu Polonia 2006 Słubice Łukaszowi Ryszczukowi – po pierwsze za mecz z MUKS Przyjaciół Sportu ale przede wszystkim za wspaniały występ w turnieju -zespół i trener „zgarnęli” praktycznie całą pulę turnieju(za wyjątkiem najlepszego zawodnika).


Podczas oficjalnego zakończenia turnieju i nagrodzenia najlepszych gościliśmy: zastępcę burmistrza Zbigniewa Biedulskiego, przewodniczącego Rady Miasta Marka Tatarewicza, naczelnik wydziału oświaty, kultury i opieki Panią Marzenę Brenk-Sułkowską, menagera projektów inwestycyjnych Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej  Macieja Borowskiego, prezesa firmy Colloseum Sport Mirosława Wrzesińskiego, dyrektora MOSiR Zygmunta Mendelskiego.


Obecni goście dokonali także dekoracji piłkarzy w następujących kategoriach:
W konkursie „Super Kozak”(podbijanie piłki) najlepszy był zespół Polonia 2006 Słubice zdobywając 143 pkt, indywidualnie najlepsi okazali się:
Oskar Ryszczuk – 70 pkt. - Polonia 2006 Słubice
Aleksander Kifert – 58 pkt. – Falubaz Zielona Góra
Aleks Capar – 47 pkt. - Celuloza Kostrzyn

Najlepszy zawodnik turnieju – Aleks Capar - Celuloza Kostrzyn
Najlepszy bramkarz turnieju – Fabian Zwierzchaczewski - Polonia 2006 Słubice
Najlepszy strzelec turnieju - Oskar Ryszczuk – 18 bramek - Polonia 2006 Słubice
Najlepszy trener turnieju – Łukasz Ryszczuk - Polonia 2006 Słubice


Ponad to zespoły udekorowano pamiątkowymi pucharami, medalami(pierwsza trójka), dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi dla wszystkich drużyn w postaci sprzętu sportowego i tak:

Łącznie rozegrano 28 meczów, strzelono 194 bramki co daje średnio 6,9 bramki na mecz.

Galeria zespłów

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Tabela wyników 

Nazwa drużyny Polonia 2006 Słubice Celuloza Kostrzyn Lech FA D. Dudki  Polonia 2007 Słubice AP Bosko Sulęcin Falubaz Zielona Góra MUKS Przyjaciół Sportu AP Bosko II Sulęcin Pkt. Bramki Miejsce
 Polonia 2006 Słubice 3:0 10:0  12:2   16:0 3:0  1:1  8:0 19 53:3 I
Celuloza Kostrzyn 0:3 8:2   4:0 6:0   3:4 7:0 7:0  15 35:9 III
Lech FA D. Dudki 0:10  2:8  8:1  5:0  0:6 4:1 4:1   12 23:27 IV
 Polonia 2007 Słubice  2:12  0:4 1:8  6:0  0:8 1:0   2:1  9  12:33 V
AP Bosko Sulęcin   0:16 0:6 0:5  0:6  X 0:15   2:4 1:3  0  3:55 VIII
Falubaz Zielona Góra 0:3   4:3 6:0 8:0 15:0  4:0  16:0   18  53:6  II
MUKS Przyjaciół Sportu  1:1  0:7  1:4 0:1   4:2  0:4  X 3:1   7 9:20  VI
AP Bosko II Sulęcin 0:8  0:7  1:4 1:2 3:1 0:16  1:3   3  6:41  VII

 

Poniedziałek 1.08.2016 – sesja popołudniowa

Godzina  Boisko  Zespoły

16.00  Polonia 2006 Słubice Bosko II Sulęcin  8:0
16.00   Celuloza Kostrzyn  MUKS Przyjaciół Sportu 7:0
16.45  Lech FA D. Dudki  Falubaz Zielona Góra  0:6
16.45 2 Polonia 2007 Słubice Bosko Sulęcin 6:0

Polonia 2006 Słubice - Bosko II Sulęcin - 8:0 (Adam Szubert(2), Kacper Kobylecki, Oliwier Mieczkowski, Oskar Ryszczuk(3), Patryk Stolarek)

Celuloza Kostrzyn - MUKS Przyjaciół Sportu - 7:0 (Aleks Capar(3), Daniel Żytyński, Filip Wierzbicki, Filip Popiołek, Kewin Żeleziński)

Lech FA D. Dudki - Falubaz Zielona Góra - 0:6 (Aleksander Kifert(2), Kajetan Lehmann(2), Szymon Kurpisz, Maksymilian Gąsiewski)

Polonia 2007 Słubice - Bosko Sulęcin - 6:0 (Damian Miklaszewski(5), Jakub Anioł)


17.30 – 18.15 Konkurs Super Kozak dla Lech FA D. Dudki Poznań i MUKS Przyjaciół Sportu


Wtorek 2.08.2016 – sesja przedpołudniowa 

Godzina  Boisko  Zespoły
10.00  Bosko Sulęcin Bosko II Sulęcin  1:3
10.00  Falubaz Zielona Góra   Polonia 2007 Słubice 8:0
10.45  MUKS Przyjaciół Sportu Lech FA D. Dudki  1:4
10.45 2 Polonia 2006 Słubice Celuloza Kostrzyn 3:0

Bosko Sulęcin - Bosko II Sulęcin - 1:3 (Oskar Dzikowski - Mateusz Kaczorowski(3))
Falubaz Zielona Góra - Polonia 2007 Słubice - 8:0 (Mikołaj Bartoszewicz(3), Łukasz Tumala, Aleksander Kifert, Szymon Kurpisz, Maksymilian Gąsiewski, Anton Tswigun)
MUKS Przyjaciół Sportu - Lech FA D. Dudki - 1:4 (Kornelia Piątek – Jakub Marszałek(2), Krzysztof Kuszyk(2) )
Polonia 2006 Słubice - Celuloza Kostrzyn - 3:0 (Kacper Oleksyn, Oskar Ryszczuk, Kacper Kobylecki)

11.15 – 12.00 Konkurs Super Kozak dla Polonia 2006 i Polonia 2007 Słubice 12.00 – 12.45 Konkurs Super Kozak dla Falubaz Zielona Góra i Celuloza Kostrzyn.

 
Wtorek 2.08.2016 – sesja popołudniowa

Godzina  Boisko  Zespoły
15.00  Celuloza Kostrzyn Bosko Sulęcin  7:0
 15.00   Lech FA D. Dudki  Polonia 2006 Słubice 0:10
15.45  Polonia 2007 Słubice MUKS Przyjaciół Sportu  1:0
15.45 2 Bosko Sulęcin  Falubaz Zielona Góra 0:15
17.00 1 Polonia 2006 Słubice Polonia 2007 Słubice 12:2
17.00 2 Bosko Sulęcin  MUKS Przyjaciół Sportu 2:4
17.45 1 Falubaz Zielona Góra Bosko II Sulęcin 16:0
17.45 2 Celuloza Kostrzyn Lech FA D. Dudki 8:2

Celuloza Kostrzyn - Bosko Sulęcin – 7:0 (Daniel Żytyński(2), Kewin Żeleziński(2), Aleks Capar(2), Filip Popiołek)
Lech FA D. Dudki - Polonia 2006 Słubice – 0:10 (Oskar Ryszczuk(3), Kacper Kobylecki(3), Kacper Oleksyn(3), Adam Szubert)
Polonia 2007 Słubice - MUKS Przyjaciół Sportu – 1:0 (Ernest Łowiecki)
Bosko Sulęcin - Falubaz Zielona Góra – 0:15 (Kajetan Lehmann(4), Mikołaj Bartoszewicz(2), Anton Tswigun(5), Aleksander Kifert(2), Szymon Kurpisz(2) )

Polonia 2006 Słubice - Polonia 2007 Słubice – 12:2 (Oskar Ryszczuk(5), Beniamin Mieczkowski(2), Patryk Stolarek, Oliwier Mieczkowski, Kacper Kobylecki, Kacper Oleksyn, samobójczy(1) – Damian Miklaszewski, Konrad Kopczyński)
Bosko Sulęcin - MUKS Przyjaciół Sportu - 2:4 (Michał Kościółek, Oskar Dzikowski – Partycja Kardzis(2), Kornelia Piątek, Wiktoria Kardzis)
Falubaz Zielona Góra - Bosko II Sulęcin – 16:0 (Miłosz Zarzycki(2), Mikołaj Bartoszewicz(3), Aleksander Kifert(3), Maksymilian Gąsiewski(4), Hubert Ligucki, Anton Tswigun, Kajetan Lehmann(2))
Celuloza Kostrzyn - Lech FA D. Dudki – 8:2 (Daniel Żytyński(7), Filip Wierzbicki – Jakub Pawłowski, Krzysztof Kuszyk)


 Środa 3.08.2016 – sesja przedpołudniowa 

Godzina  Boisko  Zespoły
10.00 Lech FA D. Dudki  Bosko II Sulęcin  4:1
10.00  Celuloza Kostrzyn  Polonia 2007 Słubice  4:0
10.45  Polonia 2006 Słubice Bosko Sulęcin 16:0
10.45 2 Falubaz Zielona Góra MUKS Przyjaciół Sportu 4:0

 

Lech FA D. Dudki - Bosko II Sulęcin – 4:1 (Krzysztof Kuszyk, Jakub Marszałek, Sebastian Chuchnowski, Jakub Pawłowski – Filip Sienkiewicz)
Celuloza Kostrzyn - Polonia 2007 Słubice – 4:0 (Aleks Capar(2),Daniel Żytyński, Kewin Żeleziński)
Polonia 2006 Słubice - Bosko Sulęcin – 16:0 (Oskar Ryszczuk(6), Maciej Mucha(3), Kacper Kobylecki(2), Oliwier Mieczkowski, Adam Szubert, Beniamin Mieczkowski(2), Jakub Mizerski)
Falubaz Zielona Góra - MUKS Przyjaciół Sportu - 4:0 (Miłosz Zarzycki, Łukasz Tumala, Maksymilian Gąsiewski, Aleksander Kifert)

 

Godzina  Boisko  Zespoły
11.30   Bosko II Sulęcin MUKS Przyjaciół Sportu 1:3
11.30  Polonia 2006 Słubice   Falubaz Zielona Góra 3:0
12.15  Celuloza Kostrzyn Bosko Sulęcin 6:0
12.15  2 Lech FA D. Dudki  Polonia 2007 Słubice 8:1

Bosko II Sulęcin – MUKS Przyjaciół Sportu – 1:3 (Mateusz Kaczorowski - Weronika Wieczorek(2), Kornelia Piątek )

Polonia 2006 Słubice - Falubaz Zielona Góra - 3:0 (Maciej Mucha(2), Beniamin Mieczkowski)

Celuloza Kostrzyn - Bosko Sulęcin – 6:0 (Aleks Capar(5), Filip Wierzbicki)

Lech FA D. Dudki - Polonia 2007 Słubice – 8:1 (Krzysztof Kuszyk(3), Jakub Pawłowski(3), Sebastian Chuchnowski, Jakub Marszałek – Oliwier Kuryłło)

16.30 – 17.30 Konkurs Super Kozak dla Bosko i Bosko II Sulęcin


Czwartek 4.08.2016 – sesja przedpołudniowa 

Godzina  Boisko  Zespoły
10.00  Polonia 2007 Słubice Bosko II Sulęcin 2:1
10.00  Bosko Sulęcin  Lech FA D. Dudki  0:5
10.45  Falubaz Zielona Góra Celuloza Kostrzyn 4:3
10.45 2 Polonia 2006 Słubice MUKS Przyjaciół Sportu 1:1

Polonia 2007 Słubice - Bosko II Sulęcin – 2:1 (Damian Miklaszewski, Jakub Anioł – Filip Sienkiewicz)
Bosko Sulęcin - Lech FA D. Dudki – 0:5 (Sebastian Chuchnowski(3),Krzysztof Kuszyk, Jakub Pawłowski)
Falubaz Zielona Góra  - Celuloza Kostrzyn - 4:3 (Szymon Kurpisz(2), Kajetan Lechmann,..)
Polonia 2006 Słubice - MUKS Przyjaciół Sportu – 1:1 (Jakub Mizerski - Bianka Raduj )

 

 

Galeria 1 dzień:

torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo torneo

Galeria 2 dzień:

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Galeria 3 dzień:

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Galeria 4 dzień:

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR