Odra Drzewice z „Pucharem Lata 2016”.

Odra Drzewice z „Pucharem Lata 2016”. W dniu 03.09 na boisku przy kostrzyńskim Gimnazjum nr 2 odbył się po raz siódmy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych o „Puchar Lata 2016”. Tegorocznym gospodarzem turnieju było Osiedle Drzewice a za organizację odpowiadał MOSiR Kostrzyn. Turniej oficjalnie otworzyła radna Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Krystyna Srokowska wraz z dyrektorem MOSiR Zygmuntem Mendelskim. Na turnieju gościli także radni Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Mieczysław Jaszcz oraz Piotr Dziekan, który wystąpił w podwójnej roli broniąc dodatkowo bramki w zespole Osiedla Leśnego. Do rozgrywek przystąpiły 3 zespoły: Odra Drzewice, FC Kacyk, Sarenka Os. Leśne.

Turniej PN
Turniej PN

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” w czasie 2x10minut plus rewanż. Łącznie rozegrano 6 meczów i strzelono 43 bramki. Po zakończonym turnieju dekoracji uczestników dokonali radni Rady Miasta Kostrzyn Krystyna Srokowska oraz Piotr Dziekan. Wszystkie zespoły nagrodzono dyplomami oraz pamiątkowymi pucharami. Pamiątkowe statuetki przygotowano także dla najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika turnieju.
Najlepszy bramkarz: Patryk Dolot,
Najlepszy zawodnik: Igor Raczkowski,
Najlepszy strzelec: Bartosz Żylewicz.
Jeżeli chodzi o najlepszego strzelca trzeba było zrobić dogrywkę(rzuty karne) gdyż okazało się, że trójka zawodników strzeliła po 8 bramek a byli to Bartosz Żylewicz, Igor Raczkowski, Tomasz Czarnobaj. Najlepszy w karnych okazał się Bartosz Żylewicz i to on został królem strzelców:

3. Sarenka Os. Leśne – 0 pkt – 7:27
Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN