V Rzut Grand Prix Darta o “Puchar Dyrektora MOSiR”.

V Rzut Grand Prix Darta o “Puchar Dyrektora MOSiR”. Dawid Grażewski na czele. W dniu 18 marca br. od godziny 18.30 w gościnnym barze „Sabat” przy ulicy Solidarności 12 B prowadzonym przez Elżbietę Kołodzińską z udziałem 13 zawodników rozegrany został V Rzut Grand Prix Darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Trwające ponad 3 godziny zawody były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie.nPozycję lidera stracił dębnianin Piotr Wołyński, który w piątkowych zmaganiach zdobył zaledwie trzy punkty i sklasyfikowany został na 7 – 8 miejscu.

Słabszy dzień dotychczasowego lidera wykorzystał Dawid Grażewski, który zdobył komplet 12 punktów i przed ostatnim finałowym rzutem wyprzedza o trzy punkty Piotra Wołyńskiego i o 16 punktów Bartka Orpla. Tak więc w ostatnim VI rzucie zapowiada się pasjonująca walka o tytuł mistrzowski pomiędzy Dawidem Grażewskim i Piotrem Wołyńskim oraz o brązowy medal pomiędzy Bartkiem Orplem, Zenonem Bąkiem, Robertem Grażewskim i Tomaszem Fronczakiem.

Końcowa klasyfikacja V rzutu Grand Prix:

1. Dawid Grażewski Kostrzyn nad Odrą - 11 pkt.

2. Bartek Orpel Kostrzyn nad Odrą - 9 pkt.

3. Tomasz Burdzy Kostrzyn nad Odrą - 7 pkt.

4. Tomasz Nowaczyński Kostrzyn nad Odrą - 5 pkt.

5 - 6. Cezary Wawrzyniak Kostrzyn nad Odrą - 4 pkt.

Robert Grażewski Kostrzyn nad Odrą - 4 pkt.

7- 8. Tomasz Fronczak Kostrzyn nad Odrą - 3 pkt.

Piotr Wołyński Dębno - 3 pkt.

9 - 12. Zenon Bąk Kostrzyn nad Odrą - 2 pkt.

Robert Kurowski Kostrzyn nad Odrą - 2 pkt.

Paweł Brocki Dębno - 2 pkt.

Mariusz Szulkowski Kostrzyn nad Odrą - 2 pkt.

13. Edward Ryszkaniec Kostrzyn nad Odrą - 1 pkt.

Robert Czarnak - 2 pkt.

Trójka najlepszych w V Rzucie Grand Prix nagrodzona została pucharami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ostatni VI Rzut Grand Prix Darta odbędzie się w dniu 8 kwietnia br. o godzinie 18.30 w PUB „Sabat”. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju. W klasyfikacji indywidualnej wszystkich rzutów GPD najlepsza szóstka zawodników nagrodzona zostanie pucharami, zaś najlepsza trójka otrzyma okolicznościowe medale.

Drink bar „Sabat” podczas zawodów otwarty jest dla wszystkich kibiców i sympatyków darta przez cały czas. Serwowane są specjalności baru w postaci m.in. pieczonej kiełbaski z grilla oraz zimne i gorące napoje. Dyrekcja MOSiR składa serdeczne podziękowania Zenonowi Bąkowi, za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem piątego turnieju Grand Prix. Serdecznie zapraszamy w dniu 08.04.2016 roku miłośników darta do skorzystania z tej ciekawej oferty, cieszącej się dużą popularnością wśród sympatyków darta.