III Rzut Grand Prix Darta

III Rzut Grand Prix Darta - Kostrzynianin Dawid Grażewski górą . W dniu 12 lutego br. od godziny 18.30 w gościnnym barze „Sabat” przy ulicy Solidarności 12 B prowadzonym przez Elżbietę Kołodzińską z udziałem 11 zawodników z Dębna i Kostrzyna nad Odrą rozegrany został III rzut Grand Prix Darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Trwające ponad trzy godziny zawody stały na dobrym poziomie. W pasjonujących spotkaniach "najspokojniejszą” rękę tym razem miał reprezentant Kostrzyna nad Odrą Dawid Grażewski, który w spotkaniu finałowym wygrał z ojcem Robertem Grażewskim. Trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Cichoń (Dębno), wygrywając z Mariuszem Szulkowskim (Dębno).


W trzecim rzucie słabiej wypadli dotychczasowi liderzy GPD Piotr Wołyński i Zenon Bąk, którzy powiększyli dotychczasowy swój dorobek punktowy tylko o 3 i 1 pkt.


Końcowa klasyfikacja III rzutu Grand Prix Darta:

1. Dawid Grażewski Kostrzyn nad Odrą - 10 pkt.
2. Robert Grażewski Kostrzyn nad Odrą - 8 pkt.
3. Grzegorz Cichoń Dębno - 6 pkt.
4. Mariusz Szulkowski Dębno - 4 pkt.
5. Tomasz Nowaczyński Kostrzyn nad Odrą - 3 pkt.
Piotr Wołyński Dębno - 3 pkt.
7. Tomasz Fronczak Kostrzyn nad Odrą - 2 pkt.
Robert Czarnak Dębno - 2 pkt.
9. Zenon Bąk Kostrzyn nad Odrą - 1 pkt.
Bartek Orpel Kostrzyn nad Odrą - 1 pkt.
Robert Kurowski Kostrzyn nad Odrą - 1 pkt.

Klasyfikacja po trzech rzutach Grand Prix Darta:
1 m. Piotr Wołyński - 22 pkt.
2 m. Zenon Bąk - 16 pkt.
3 m. Dawid Grażewski - 15 pkt.
4 m. Mariusz Szulkowski - 9 pkt.
5 m. Robert Grażewski - 8 pkt.
6 m. Tomasz Fronczak - 8 pkt.
7 m. Bartłomiej Orpel - 7 pkt.
8 m. Grzegorz Cichoń - 6 pkt.
9 m. Tomasz Nowaczyński - 3 pkt.
Robert Kurowski - 3 pkt.
Sylwester Homa - 3 pkt.
Edward Ryszkaniec - 3 pkt.
10 m. Cezary Wawrzyniak - 2pkt.
Robert Czarnak - 2 pkt.
Mirosław Hryszkiewicz - 2pkt.
Robert Greszka - 2pkt.


Trójka najlepszych w III Rzucie Grand Prix nagrodzona została pucharami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. IV Rzut Grand Prix Darta odbędzie się w dniu 26 lutego br. o godzinie 18.30 w PUB „Sabat”. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju. Wszystkim uczestnikom w cenie wpisowego zabezpieczono ciepły posiłek w postaci kiełbasek z grilla. Drink bar „Sabat” podczas zawodów otwarty jest dla wszystkich kibiców i sympatyków darta przez cały czas. Serwowane są specjalności baru w postaci m.in. pieczonej kiełbaski z grilla oraz zimne i gorące napoje. Dyrekcja MOSiR składa serdeczne podziękowania Zenonowi Bąkowi, za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem trzeciego turnieju Grand Prix.
Serdecznie zapraszamy w dniu 26.02.2016 roku miłośników darta do skorzystania z tej ciekawej oferty, cieszącej popularnością wśród sympatyków darta.

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR