Test

Bieg

Kostrzyńscy biegacze jak zwykle nie zawiedli. Mimo fatalnych warunków atmosferycznych, padającego deszczu i oblodzenia niemalże całej trasy biegu - W dniu 10 stycznia blisko 150 uczestników, stanęło na starcie 10 edycji rekreacyjnego biegu „Policz się z cukrzycą", który odbywa się w ramach Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za przygotowanie trasy i samego biegu odpowiedzialny był kostrzyński MOSiR, około godziny 14 rozpoczęły się zapisy do biegu. Dla chętnych przygotowano okolicznościowe koszulki oraz numery startowe, które można było otrzymać po wpłacie symbolicznych 5 zł na WOŚP.


Bieg Cukrzyca

O godzinie 15.10 odpowiedzialny za przygotowanie i prowadzenie całej imprezy dyrektor MOSiR Kostrzyn nad Odrą Zygmunt Mendelski przywitał uczestników, przedstawił zasady i przesłanie biegu dziękując wszystkim za udział. Krótką wspólną rozgrzewkę ze wszystkim przeprowadzili prowadzący cały bieg znani kostrzyńscy biegacze(wielokrotni medaliści mistrzostw Polski) Antoni Młodzieniak oraz Mariusz Staniszewski. Każdy kto ukończył był zwycięzcą, nie prowadzono żadnej klasyfikacji, był to czysto symboliczny i rekreacyjny bieg na starcie którego stanęły całe rodziny pokonując całą trasę z uśmiechami na ustach.

Bieg Cukrzyca

W biegu uczestniczyli między innymi, radni Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Krystyna Srokowska, Leszek Naumowicz oraz nauczyciele kostrzyńskich szkół wraz ze swoimi uczniami. Trasa biegu liczyła około 1,5 km, start i metę wyznaczono w amfiteatrze. Zawodnicy obiegli stawik, następnie pobiegli w stronę Lidla wracając ponownie do amfiteatru. Dziękujemy wszystkim którzy udzielili wsparcia podczas biegu w tym: Policji i Straży Miejskiej za zabezpieczenie trasy a szczególności biegaczom, których nie wystraszyły niesprzyjające warunki atmosferyczne i licznie stanęli na starcie wspierając tą szczytną ideę, po raz kolejny udowadniając, że dla biegaczy nie ma czegoś takiego jak zła pogoda.

Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca Bieg Cukrzyca
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR